Футболісти «Мінська» програли «Слуцьку» в матчі чемпіонату Білорусі

11 травня, Мінськ / Кор. БЕЛТА /. Футболісти «Слуцька» перемогли в гостях «Мінськ» в першому матчі 7-го туру чемпіонату Білорусі, повідомляє кореспондент БЕЛТА. У першому таймі зустрічі глядачі не побачили забитих м’ячів, а в другій половині представники Слуцька двічі вразили ворота господарів поля. На 68-й хвилині гри рахунок відкрив сербський легіонер гостей Мілош Ніколіч, через 3 хвилини свій 6-й гол забив кращий бомбардир нинішнього першості Євген Шікавка — 2: 0.

У суботу, 12 травня, відбудуться 3 зустрічі: «Смолевичи» — «Дніпро» (Могильов), «Динамо» (Брест) — «Вітебськ», «Гомель» — «Торпедо-БелАЗ» (Жодіно). Ще 3 гри пройдуть 13 травня: БАТЕ (Борисов) — «Торпедо» (Мінськ), «Шахтар» (Солігорськ) — «Іслочь» (Мінський район), «Неман» (Гродно) — «Городея». В останньому матчі 7-го туру дебютант вищої ліги мінський «Луч» 14 травня прийме столичне «Динамо». Положення в лідируючій групі нині такий: БАТЕ — 18 очок (6 матчів), «Динамо» (Мінськ) — 14 (6), «Слуцьк» — 14 (7), «Вітебськ» — 11 (6), «Торпедо-БелАЗ «- 11 (6) .